Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
w Jastkowie z siedzibą w Dąbrowicy

POZNAJ PIĘKNO
LUBELSZCZYZNY

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ W LUBLINIE

2018-12-01

KONFERENCJA  "ŻYWNOŚĆ WYSOKIEJ JAKOŚCI - PRODUKTY TRADYCYJNE I REGIONALNE NOWE MOŻLIWOŚCI I ROZWIĄZANIA"

Uprzejmie informuję, iż w dniu 10 stycznia 2019 roku, o godzinie 10.00 w Lublinie odbędzie się konferencja „Żywność wysokiej jakości - produkty tradycyjne i regionalne nowe możliwości i rozwiązania", która ma na celu pokazanie nowych rozwiązań dla małych gospodarstw rolnych, szczególnie w zakresie niewielkiego przetwórstwa w rolnictwie. Spotkanie zostanie poświęcone również działaniom mogącym ułatwić produkcję i sprzedaż żywności rolnikom, przetwórcom i przedsiębiorcom produkującym na „niedużą skalę", a także nowym rozwiązaniom dla Kół Gospodyń Wiejskich. Konferencja została zorganizowana we współpracy z Oddziałem Regionalnym, Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego w Lublinie oraz Stowarzyszeniem Lubelskich Kucharzy. 

W związku, że ostatnio nastąpiły zmiany związane z wytwarzaniem żywności wysokiej jakości oraz
wprowadzono nowe rozwiązania obejmujące obszary wiejskie, bardzo prosimy o liczne przybycie Państwa, gdyż będą poruszane ważne kwestie. 

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w konferencji oraz dyskusji dotyczącej problematyki występującej przy wprowadzaniu do obrotu żywności tradycyjnej i regionalnej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 w sali S2 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Artura Grottgera 2 w
Lublinie. Jednocześnie proszę o potwierdzenie udziału w terminie do dnia 8 stycznia br., na adres email: rafal.serej@lubelskie.pl, lub tel. (81) 44 16 538.

 

 

 

zdjecie
powrót