Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
w Jastkowie z siedzibą w Dąbrowicy

POZNAJ PIĘKNO
LUBELSZCZYZNY

RELACJA DZIEŃ KOBIET 2021

2021-03-12

8 marca co roku spotykaliśmy się wspólnie, by świętować Święto naszych Pań z Gminy Jastków.
W tym roku pandemia nie pozwoliła się spotkać w tak dużym gronie jak to zwykle bywało, ale nasi sprytni panowie z Gminnego Ośrodka i ZPiT „Dąbrowica” znaleźli sposób, by uszczęśliwić Panie z naszej Gminy w dniu ich Święta. Przywdziali stroje lubelskie i 8 marca z kwiatami i słodkościami ruszyli w teren. Panowie odwiedzili instytucje publiczne naszej Gminy oraz miejsca w których zlokalizowane są największe sklepy na jej terenie. Częścią akcji było również wręczenia kwiatów Paniom, którym niespodzianki sprawili bliscy w naszym Szybkim konkursie na Dzień Kobiet. Panie były mile zaskoczone niespodzianką i formą jej wręczenia, ponieważ nasi panowie kwiaty dostarczyli z piosenką na ustach. Taką samą niespodzianką zaskoczyliśmy Panie w Urzędzie Gminy, a następnie nasi panowie skierowali się pod różne sklepy w Gminie i by umilić Paniom dzień rozdawali wszystkim kobietom słodkości.

Dziękujemy za wsparcie naszej akcji firmom FHU Dores i FHU Rades :)

zdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjecie
powrót