Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
w Jastkowie z siedzibą w Dąbrowicy

POZNAJ PIĘKNO
LUBELSZCZYZNY

IV FORUM KOBIET W PIOTROWICACH

2018-03-05
GRATULACJE! Koło Gospodyń Wiejskich Panieńszczyzna-Jastków zajęło III miejsce w Konkursie organizowanym przez LGD podczas IV FORUM KOBIET!
 
Liderki, animatorki, członkinie KGW i innych organizacji pozarządowych działających na terenie LGD „Kraina wokół Lublina” 4 marca w niedzielne popołudnie spotkały się na IV Forum Kobiet, które zostało zorganizowane w Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice w Piotrowicach. Uczestniczki Forum znalazły w programie spotkania  przydatne informacje dotyczące m.in.  działalności społecznej oraz podnoszenia osobistych kompetencji. Zaprezentowano bogatą ofertę szkoleń i warsztatów realizowanych w ramach projektów grantowych. O zasadach "savoir-vivre`u przy stole" opowiedziała specjalistka etykiety towarzyskiej Karolina Grochowicz - Stec. Jak odnaleźć swój własny styl i czy należy poddawać się trendom modowym doradzała Eliza Potocka – styl coach. Zrealizowany został także  konkurs  „Wiosenna aranżacja stołu”. Uczestniczki stanęły na wysokości zadania i zaprezentowały bardzo efektowne nakrycia i dekoracje. 
Nasze Panie z KGW Panieńszczyzna-Jastków reprezenyujący gminę Jastków odważnie podeszły do zadania dzięki czemu stanęły na podium. W Konkursie na"Wiosenne aranżacje stołu" zajęły III miejsce. Gratulujemy!!!
 
Forum zakończyło się dużą dawką dobrego humoru zaprezentowanego po mistrzowsku przez Mateusza Kwiatkowskiego i Olę Listoś z kabaretu FiFa-RaFa. 
Spotkanie odbyło się przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice w Piotrowicach oraz Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich z Osmolic i Klubu Kobiet Aktywnych „Ale Babki” ze Strzyżewic.
 
ŹRÓDŁO: https://www.facebook.com/turystykaKWL/
 
 
zdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjecie
powrót